Ogłoszenie

Start przewidywany 24.04.2011r. Zapraszam do pisania podań .

#1 2011-04-16 16:41:54

Brat_Anonima

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-16
Posty: 1
Punktów :   

Podanie na Lidera Medical Center

Na początku chciałbym od razu uprzedzić, że napiszę podanie bez wzoru, gdyż uważam, że jest on już przestarzały i dosyć często kopiowany, dlatego też uzupełnię go po swojemu razem z wymaganymi danymi Out of character, pozwólcie na ujrzenie mojej kreatywności:


http://www.medicus-krakow.pl/images/krzyzyk.jpg




Na początku coś o mnie.



      Moja przygoda z Role Play’ingiem zaczęła się we wrześniu 2007 roku na PRP07. Po jego upadku przechadzałem się z serwera na serwer, zawsze będą taksówkarzem. Od jakiegoś czasu staram się od tego uciec. Znając Pierwszą Pomoc kilka razy pracowałem w szpitalu. Niestety znajomość wielu, nie potrzebnych mi w życiu pojęć, przytłaczała i zniechęcała. Nigdy nie miałem okazji sprawdzić się w roli ordynatora. Kiedyś musi być ten pierwszy raz, spróbować czegoś zupełnie nowego.



Organizacja pracy.



      Jak wcześniej wspomniałem, do gry potrzebna była cała kartka formatu A4. Na niej wydrukowane wszystkie pojęcia, nazewnictwo wszystkiego. Naprawdę zniechęcało to do gry. Ja twardo zostaję tylko przy Pierwszej Pomocy. W niej jest wszystko, od złamań przez poparzenia, postrzały i wypadku komunikacyjne, kończąc na resuscytacji (reanimacji). Według mnie do gry zupełnie wystarczy. Przecież nikt z Was się nie obrazi, jak któryś z lekarzy powie coś drogą okrężną, ale zrozumiałą, niż jednym lekarskim, niezrozumiałym pojęciem? Szpital w Bayside nie jest takim wielkim, w którym będą przeprowadzane skomplikowane operacje. Wiedza z zakresu chirurgii, transplantacji twarzy czy innych dziedzin mija się z celem. Będzie rygor, ale bardziej cenię sobie miłą atmosferę pracy. Nie chcę, aby się mnie bano, też lubię sobie pożartować. Jednak trzeba znać granicę dobrego smaku. Często czepiam się szczegółów, takich jak brak kropki na końcu zdania. Takie moje zboczenie.

http://fooh.pl/pokaz/8d17a34672c05c55802fd4dd01706189_plany.png

Apteka.
Będzie tworzona w przyszłości tylko i wyłącznie drogą IC. Pisałem, że nie chcę wprowadzać fachowej medycyny, a tutaj pomysł na aptekę. No tak, ale tu jest szansa dla tworzenia postaci uzależnionej od leków. Przecież ile to osób na świecie bierze znacznie większe dawki leków niż powinni? Powiedzmy, że to taki ”legalny handel dragami”.

Akademia medyczna.
Chcąc, nie chcąc musi być. Każdy chętny będzie mógł wziąć w niej udział. Jeden z etapów rekrutacji. Oczywiście jej ukończenie nie wiąże się z przymusem odbycia stażu w szpitalu. Jest to tylko przepustka do tego.

Ochotnicza Straż Pożarna.

Tutaj nie ma miejsca na dużą, państwową Straż Pożarną. OSP – służba mieszkańców dla mieszkańców. Praca nie będzie polegała – wbrew pozorom – tylko na gaszeniu pożarów. Zawsze znajdzie się ktoś uwięziony w aucie na skutek wypadku, zabłąkany kot na drzewie, powalone drzewa i inne prace porządkowe. Mam w głowie ogólny zarys funkcjonowania OSP. Jeszcze się waham nad globalnym /do.



Pierwsza Rekrutacja.


      Dwa etapy: zgłoszenie chęci pracy i krótki pisemny test akcji RP. W Internecie są dostępne strony nt. Pierwszej Pomocy. Najpierw napiszecie na forum post zgłaszając swoją chęć pracowania w naszych szeregach. Następnym krokiem będzie opisanie krótkiej akcji RP, związanej z postępowaniem podczas wypadku, np. złamanie otwarte. Pomoce naukowe macie dostępne, liczę, że czegoś się nauczycie.


OOC


Imię : Mateusz

Nick na forum : Brat_Anonima

Numer GG : 13605145

Wiek : 15

Ile czasu możesz spędzać dla frakcji : Myślę, że coś 3H-4H wystarczy absolutnie. ;]

Dlaczego ty ? : Ponieważ miałem już styczność z ową frakcją, interesuję się tym i mam nadzieję, że sobie poradzę.

Czy miałeś(łaś) doczynienia z tą frakcją ( TAk,Nie) : Tak

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.samochud-fan.pun.pl www.cbmpolska.pun.pl www.gimnazjumwskorcu.pun.pl www.f1poland.pun.pl www.bassparty.pun.pl